Kdo to pozná, kdo to ví, co je to moudrost a co je to bláznovství...

Srpen 2006

Členové MM

17. srpna 2006 v 12:25 ‡Marilyn Manson‡ˆ
Ginger Fish se narodil ve Framinghamu, Massachusetts, než se přestěhoval do Las Vegas. Potom jeho rodiče koupili divadlo v Orlandu. Na bicí začal hrát ve druhém ročníku na nevadské Universitě, kterou vystudoval. Vystupoval v rodinném divadle, kde se hrály muzikály Firma, Chicago, No No Nanette nebo Jesus Christ Superstar apod. V Las Vegas hrál se spoustou již zapomenutých skupin, dále dva týdny s Paulem Ankou a Barry Manilowem. V polovině osmdesátých vyrazil na dvoutýdenní turné se skupinou Top-40. Jeho umělecké jméno pochází jednak od zpěvačky/herečky Ginger Rogers a od kanibalského vraha dětí Alberta Fishe. Jeho povolání je skutečně nebezpečné, protože již několikrát musel být hospitalizován, když Manson minul bicí a sejmul ho stojanem od mikrofonu.
dotazník:
pravé jméno:Kenny Wilson, členem MM od: 1995, datum narození: 28.9.1966, hraje na: bicí
-
-
dotazník:
pravé jméno: Stephen Gregory Bler jr., členem MM od: 1989, datum narození: 6.3.1964, hraje na: klávesy
-
-
Manson, Marilyn
Frontman a zakládající člen kapely, vlastním jménem Brian Warner se narodil v dělnickém městě Canton, kde vystudoval střední školu (v americkém školském systému tzv. High School). Poté se spolu s rodiči přestěhoval do floridské metropole Tampa Bay, kde spolu s kytaristou Scottem Mitchellem založil kapelu, nyní známou jako Marilyn Manson. Zároveň se věnoval novinářské práci, psal hudební kritiky. Rád čte knihy velkých filosofů, má rád Nietzcheho, Darwina, Freuda, Crowleyho a LaVeye. Ovládá hru na bicí, kytaru, baskytaru, klávesy a na flétnu. Bojí se cigaret, talk show a sám sebe. Občas v televizi sleduje kreslený seriál Scooby Doo. Umělecké jméno zdědil z poloviny od herečky Marilyn Monroe a kultovního vraha Charlese Mansona.
dotazník:
pravé jméno: Brian Warner, členem MM od: 1988, datum narození: 5.1.1969, hraje na: zpěv
-
-
Skold, Tim
Tim se narodil ve chladném Švédsku. K Mansonovi přichází z formace KMFDM, kde působil od roku 1997 (konkrétně debutoval na albu "Symbols"). Původně se měl pouze spolupodílet na produkci Mansonovi připravovavné desky "The Golden Age Of Grotesque", ale nakonec jím Manson nahradil famózního baskytaristu Twiggy Ramireze. Sköld je uznávaný producent, basskytarista, kytarista, programátor, skladatel, ale i vokalista a "re-mixer".
dotazník:
pravé jméno: Thim Sköld, členem MM od: 2002, datum narození: 14.12.1966, hraje na: basskytara

Historie

17. srpna 2006 v 11:11 Him
Skupina HIM je v dnešní době známá po téměř celém světě a poslouchá ji velké množství posluchačů - počínaje teen-agery až po jejich rodičeJ K tomuto úspěchu však vedla dlouhá cesta, která se počala rýsovat již od dětství jejího frontmana - Ville Hermanni Vala.

Anketa/ Jsi smolař?

17. srpna 2006 v 9:36 | Nigrans

Him-pictures

15. srpna 2006 v 10:17 | Nigrans |  Him

Sum 41-fotky

15. srpna 2006 v 9:53 | Nigrans


Vděk...

14. srpna 2006 v 13:15 | Nigrans |  my literary production
_ Žijem pro lásku, žijem pro to, aby nás kdosi miloval. Ale co když jsme byly, už tolikrát zklamání, že ani láska není to pravé, co nás drží při životě. Co když nám už nic nebrání v tom, abychom ten to život nechaly pohasínat a nepečovaly o něj? No prosím, možná bych měla radši skočit z tohohle mostu, aspoň chvíle volnosti a osvobození od myšlenek. Je to snadné, prostě jen udělám krok…
_ Už zvedám nohu ze zídky a našlapávám do neznáma…Už skoro padám… Někdo mě zachytil… Snažím se mu vykroutit, ale nedaří se mi to. Má sílu a tak mě vytahuje. Padnu na něj a po tvářích mi stékají slzy…slzy bezmoci…zoufalosti…a také zuřivosti…
_ Proč mě jen chytil, nemohl mě nechat být?! Proč nehleděl si svého!?!
_ Zvedám se s úmyslem dokončit svůj záměr. On však stáhne mě zpět a nehodlá mě pustit. Vztekám se buším mu do hrudi a slzy mi stékají po tváři. Obejme mě, tak nečekaně a snaží se mě uklidnit.
_ Po chvíli, když už tam jen tak sedíme v obětí, odtáhne se. A říká mi, že život není jen procházka růžovým sadem, než se dostaneš tam kam chceš schytáš i pár trnů. Pak vstane a odejde.
_ Já pořád sedím na zemi a nevnímám okolí. Najednou začne svítat a já vstanu s novým¨postojem k životu. Nevím kdo byl ten muž a ani nevím kde se tu vzal. Jediné, co vím je, že mu budu do smrti vděčná…
Tak tohle byla další z mích krátkých vymyšlených povídek….

Gorillaz

13. srpna 2006 v 22:15 | Nigrans
________________Stránka o nich zde_________________


Další citáty-moudra....

10. srpna 2006 v 12:52 | Nigrans
Čím více se přibližuješ velkým lidem, tím více poznáš, že jsou to jenom lidé.neznámí
Co je vlastně přátelství? Přátelství je určité poselství lásky. -Giuseppe Caporgasi
Kniha , která usiluje o nesmrtelnost , musí mít ducha. -Martialis
Zkušenost je učitelem všech věcí -Caesar
Lidský život je jako železo , které se opotřebovává , jestliže je užíváš , a které stráví rez , jestliže je neužíváš. -Cato
Sláva , již verši sis získal , bude navěky žít. -Ovidius
Koho se bojí toho nenávidí, koho nenávidí , tomu přejí smrt. -Ennius
Učený má své bohatství vždy v sobě. -Phaedrus
Pravda plodí nenávist. -AusoniusAnketa/Jsi samotář?

6. srpna 2006 v 23:45 | Nigrans
Jen tak mě to napadlo.......

Samota

5. srpna 2006 v 12:01 | Nigrans

další ob...

3. srpna 2006 v 11:55 | Nigrans

Jak sbalit holku...

2. srpna 2006 v 11:45 | Nigrans

Kočky

1. srpna 2006 v 14:15 | Nigrans

Myška k sežrání:))

1. srpna 2006 v 11:43 | Nigrans